Absolvenți Master

Tabel nominal Absolvenţi Psihologie Master PPC

Promoția 2021
Promoția 2019
Promoția 2018
Promoția 2017
Promoția 2016
Promoția 2013-2015
Promoția 2012-2014

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2021 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. ANUCUŢA P. PARTENIE-VIRGIL
2. BUJA I. NECULAI-FLORINEL
3. CATALINA V. VALENTIN
4. CĂRĂUȘU I. ION-CORNELIU
5. MARCU M. NONI-ȘTEFAN
6. NEMEŞ G. DIANA (CĂS. ILIEŞ)
7. OLTEANU P. DOREL
8. POD D. ADRIAN
9. POPA V. CODRUȚA (CĂS. VOCHESCU)
10. SILAGHI G. LUMINIŢA-ADRIANA (CĂS. ROŞU)
11. ȘTEFAN C. VALENTINA (CĂS. ȘORA)
12. TIHOI C. L. ALEXANDRA-OANA (CĂS. BALABAN)
13. TOMPA I. VIOLETA-DANIELA

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2019 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. ARTAN (CĂS. CRAIA) C. CELIA-CORNELIA
2. BALCU (CĂS. NEGREA) I. DANIELA
3. BERCEA M. ANDREEA-TEODORA
4. BERINDE (CĂS. FENICI) I. ANDREEA-RALUCA
5. BOGDAN V. MARIANA-GABRIELA
6. BORHAN I. FLORIN
7. BRICEAG (CĂS. SZILAGYI) D. CORINA-ELENA
8. COROIAN-SĂVULEA A. D. ADRIAN
9. COZMA (CĂS. ROMAN) V. FELICIA-MARIANA
10. CRIȘAN S. G. SORINA-IOANA
11. GÎRNICEANU D. LUCIAN
12. GORGYE (CĂS. HREHOREȚ) D. RAMONA-IOANA
13. GROSU (CĂS. DOLINSCHI) A. ADRIANA-LIANA
14. LUNG L. C. BOGDAN-CĂTĂLIN
15. MĂSLIN E. CLAUDIA-MINELA
16. MILOȘ (CĂS. CÎRJAN) I. D. ADINA-FLORENTINA
17. MITULEȚU E. MARIANA-SIMONA
18. MIZGAR N. MĂDĂLIN-CĂLIN
19. PRICODAN I. IOAN-OVIDIU
20. RĂSCOLEAN (CĂS. BRATU) D. MELANIA-LAVINIA
21. ROȘU (CĂS. MARINESCU) V. ANDREEA-ADINA
22. SENCU T. ADRIANA-COSMINA
23. SZATMARI M. INGRID-EVA
24. SZILAGYI P. MIRCEA-PETRU
25. ȘANDRU (CĂS. STRÎMBULESCU) N. CRISTINA
26. ȘTEFAN M. MIOARA

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2018 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. ALEXANDRESCU (CĂS. DRUGĂU) M. DOINA
2. DUȚĂ (CĂS. ROCIU) Ș. LORENA-LOREDANA
3. GETEJANC (CĂS. BRUJIĆ) G. KRISTINA
4. GHERGARI (CĂS. SIMUŢ) A. CLAUDIA-ALEXANDRA
5. GHIRVU (CĂS. MANTA) M. LIANA-NARCISA
6. GOIE A. CRISTINA
7. HODOR (CĂS. PERIĆ) T. ROXANA-DIANA
8. IANCU I. GABRIELA-VIORICA
9. ILIN K. ORNELA
10. LĂCĂTUȘU V. ANDRA-CRISTINA
11. MÎȚOI (CĂS. PRODAN) D. B. V. ANA-MARIA
12. NAGY A. ALEXANDRA-GEORGIANA
13. POPESCU (CĂS. VIAŞU) G. GEORGETA
14. STĂNESCU I. MIRIAM
15. STĂNESCU Ş. ELENA-LIGIA
16. ȘTEFAN (CĂS. DRAGOMIR) I. GEORGETA-MIHAELA
17. TOŢA (CĂS. MATEIAŞ) I. FLORINA-GABRIELA
18. WEISZ D. H. ERIKA-CRISTINA

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2017 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. BĂRBAT (CĂS. DAMIAN) V. ANGELICA-DACIA
2. BECHE M. IOANA-GEORGIANA
3. BORCHESCU (CĂS. LAVRITS) I. JANA
4. BORDEA C. A. CRISTIAN-ALEXANDRU
5. CIOBANU (CĂS. VLAICI) A. GABRIELA
6. DULEA (CĂS. NECHILCIUC) B. VICTORIŢA
7. HUHN (Căs. DANIEL) M. P. BEATRICE-MIHAELA
8. IVAŞCU (CĂS. SĂNDULESCU) P. G. I. DIANA-LORELA
9. MIHALACHE I. VIOLETA-IONELA
10. MOISE D. IOANA-LOREDANA
11. SADOVAN T. ANCA-IONELA
12. SZALAY P. D. MONICA-MIRUNA
13. UDEANU R. ALEX-BOGDAN

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2016 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. AMZA N. D. MIOARA-ANCUŢA
2. BODISLAV G. GEANINA-MIHAELA
3. CATANĂ (CĂS. NEGHINĂ) V. CARMEN-MARIANA
4. CRIVAC I. LIA-MIHAELA
5. DRĂGUŢ A. M. ADRIANA-CRISTINA
6. HUŞANU M. NOELLE-PRISCILLA
7. MĂRUŢ (CĂS. ANTOHE) M. MARIA-MĂDĂLINA
8. PLUŞTEA F. RALUCA-ANDREEA
9. STEFAN J. DENIS
10. SUICI J. RADMILA-NATALIA
11. SZABÓ Ş. LILIANA
12. TANKO I. ANDREEA
13. UŢA I. BOGDAN-MIHAI
14. VOICHIŢĂ (CĂS. POPOVICI) G. GEORGETA
15. WEBER (CĂS. VINCA) E. L. ELISABETA-AURELIA

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2013-2015 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. ALBESCU C. LAVINIA-IOANA
2. BĂRBOSU A. DUBRAVCA (CĂS. MIŞICI)
3. BOGĂTOIU C. ANDRA-ELENA
4. BORCHIN P. CLAUDIA-MIHAELA (CĂS. KUBIK)
5. CIUMACENCO C. G. NICOLETA-STELIANA
6. COSMA S. R. CORNELIA-LAURA (CĂS. JURCA)
7. COSTEA D. DELIA-ALEXANDRA
8. DEDU C. VICTORIA-ANTOANETA (CĂS. DIACONOVICI)
9. DRUŢĂ A. CORINA-DANA (CĂS. MIŞCĂ)
10. FĂT M. S. I. MEDANA
11. GOJA V. ADRIANA-CRISTINA (CĂS. MARTON)
12. GOLICI C. GEORGIANA-DELIA
13. HODINĂ M. ANA-MARIA
14. IANOŞ A. MIRELA (CĂS. ONEŢIU)
15. IONESCU I. MIHAELA-MINELA (CĂS. POPESCU)
16. MARCU I. ADINA-SIMONA (CĂS. TEODORIU)
17. MORAR P. LUCIAN-VLAD
18. NAE Ş. OANA-MARIA
19. NICA C. ADELINE-ELISABETA (CĂS. POPESCU)
20. NICORICI C. SIMONA-COSMINA
21. POBEGA O. CARMEN-ALINA (CĂS. ROŞU)
22. POPESCU S. ALINA-LOREDANA (CĂS. SĂVESCU)
23. PURCĂRIŢA T. TRANDAFIR-DACIAN-AMANDOS
24. SPOIALĂ C. MIHAELA (CĂS. SGRO)
25. STĂNILĂ A. ADRIANA
26. TANASĂ I. IULIANA (CĂS. KOZMA)
27. TODEA N. FELICIA-GABRIELA (CĂS. SECOŞAN)
28. UGWUOBIA N. E. BEATRICE-ADELINE

Tabel nominal cu absolvenţi promoţia 2012-2014 Master PPC

Nr. crt.Numele şi prenumele
1. BRĂTESCU T. TATIANA
2. CARAGHENA F. ANA
3. COMLOŞAN I. D. ELENA-CRISTINA
4. DAN C. MONIA-LAURA
5. DRAGOŞ I. MARIANA
6. FĂINIŞ D. RODICA (CĂS. BÎCOI)
7. FRANGULEA R. M. ANA-MARIA (CĂS. DRAGODAN-FRANGULEA)
8. GRAPĂ Ş. I. ADINA (CĂS. GHEORGHIU)
9. ILIE M. DIANA-MARCELA (CĂS. TOTH)
10. ILIEŞ G. CORINA-ANGELA
11. ISTINIE P. LILIANA-ŞTEFANIA (CĂS. GHIBEA)
12. KHIM A. KARINA (CĂS. TATU)
13. KULCSAR I. ANA-MARIA
14. LIUBCHIVSCHI M. V. MARIA-VERONICA
15. LOGA M. V. SIMONA (CĂS. ILIONI-LOGA)
16. MOCANU C. ADRIANA
17. NICA Ş. ANCUŢA-CRISTINA
18. PATRONIU I. BIANCA-MIRABELA
19. PLOŞTINARU A. ANA-MARIA
20. POSDĂRIE I. ELVIRA- GEORGIANA
21. SIMTION I. DANIELA (CĂS. POPA)
22. SOLMOŞAN L. IOVANCA-ELIZA
23. TĂTAR C. ROXANA-DENISA
24. UNGUREANU A. VALERICA-DANIELA (CĂS. FLĂMÎNDU)
25. URSULESCU T. CLAUDIA-TIMEIA
26. VELCEAN I. DIANA-GABRIELA (CĂS. STANOIEV)
27. VÎRLEA N. CRISTIAN-ALEXANDRU