ULTIMELE ŞTIRI

Rata 3 din taxa de școlarizare:
19.02-19.03.2018

Valeo Innovation Challenge 2018 [detalii]

Planificarea sesiunii de restanţe de iarnă (master) 19.02 - 25.02.2018 [descarcă]

Orar specializare Informatică valabil din 26.02.2018 [descarcă]

Orar programe Master valabil din 19.02.2018 [descarcă]

Web design:
Ovidiu Crista

Administrare web:
Webmaster

Despre site


Trafic:

Vizitator:

În anul universitar 2017/2018, la specializarea Informatică, se regăsesc studenţi admişi începând cu anul universitar 2015/2016.

  • anul I - tutor: conf.univ.dr. Alin Daniel Munteanu
  • anul II - tutor: lect.univ.drd. Lucian Valentin Ciorba
  • anul I1I - tutor: lect.univ.dr. Olivia Anne Marie Vale
Alin-Ovidiu Andrei
Absolvent al
Loretta-Isabela Balogh
Absolventă a Colegiului Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara, 2012
Gabriel Ban
Absolvent al Liceului Teoretic “Grigore Moisil” Timişoara, 2016
Bogdan Ionuţ Bâcă
Absolvent al Colegiului Bănăţean Timişoara, 1999
Niculina-Melisa Betea
Absolventă a Colegiului Naţional “Avram Iancu” Brad, 2017
Bianca-Cornelia Bogye
Absolventă a Colegiului Naţional “Mihai Eminescu” Petroşani, 2015
Alexandra Maria Burta
Absolventă a Colegiului Tehnic “Unirea” Ștei, 2015
Diana-Silvia Chirculescu
Absolvent al
Andrei Ciciu-Ciobanu
Absolvent al Colegiului “Mihai Viteazu” Bumbeşti-Jiu, 2010
Sergiu-Alexandru Cinghiţă
Absolvent al Colegiului Economic “Francesco Saverio Nitti” Timişoara, 2013
Răzvan-Alexandru Ciosa
Absolvent al Colegiului Economic “Francesco Saverio Nitti” Timişoara, 2017
Elvis-Adi Circu
Absolvent al Liceului Tehnologic “Clisura Dunării”, Moldova Nouă, 2017
Alexandra Copil
Absolventă a Liceului Teoretic “Jean Louis Calderon” Timişoara, 2008
Florin Cosma
Absolvent al
Ionuţ-Silviu Creţu
Absolvent al
Gabriel Cristea
Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean Timişoara, 2017
Mihai-Marius Croitoriu
Absolvent al Colegiului Economic “F. S. Nitti” Timiţoara, 2001
Ion-Cristian Darie
Absolvent al Grupului Școlar Industrial Construcţii Montaj Timişoara, 2006
Ioan-Petru Dohotar
Absolvent al Liceului Teoretic “Traian Lalescu” Reşiţa, 2010
Sebastian-Florian Drăguşanu
Absolvent al Liceului “Mathias Hammer” Anina, 2017
Tudor Duma
Absolvent al Colegiului Tehnic “Ion D. Lăzărescu” Cugir, 2011
Daniel-Ioan Dungă
Absolvent al Liceului Teoretic “Traian” Deva, 2013
Ioan-Gabriel Florea
Absolvent al Liceului Tehnologic “Petre Mitroi” Biled, 2010
Beniamin-Daniel Florian
Absolvent al Colegiului Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara, 2016
Daniel-Cristian Fulga
Absolvent al Liceului cu Program Sportiv “Banatul” Timişoara, 2017
Alexandru Gheorghian
Absolvent al Grupului Școlar Industrial “Emanuil Ungureanu” Timişoara, 2010
Eugen-Vasile Grigorescu
Absolvent al Liceului Teoretic “Vlad Țepeş” Timişoara, 2014
Dragoş Harn
Absolvent al Colegiului Tehnic “Unirea” Ştei, 2011
Norbert Heveşi
Absolvent al Liceului “Don Orione” Oradea, 2008
Miodrag-Ivan Iankulov
Absolvent al
Marko Ivanović
Absolvent al Colegiului Tehnic “Henri Coandă” Timişoara, 2011
Darius-Florin Juratoni
Absolvent al Liceului de Muzică şi Arte Plastice “Sigismund Toduţă” Deva, 2011
Sebastian Kiper-Daniel
Absolvent al Colegiului Tehnic Energetic “Regele Ferdinand I” Timişoara, 2017
Florin Adrian Lăţăscu
Absolvent al Colegiului Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara, 2013
Ioan-Claudiu Lăzureanu
Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Construcţii Maşini Sibiu, 2008
Florina-Larisa Lupău (Iancu)
Absolventă a Liceului Teoretic Periam, 2013
Silviu Mager
Absolvent al
Dacian Eugen Marcu
Absolvent al Grupului Școlar Industrial “Electrotimiş” Timişoara, 2006
Mario Bruno Martin
Absolvent al Colegiului Tehnic “Ion Mincu” Timişoara, 2006
Alexandru Mazăre
Absolvent al Colegiului Naţional “Ecaterina Teodoroiu” Târgu-Jiu, 2009
Karoly Mezei
Absolvent al Liceului Industrial Nr. 2 Topliţa, 1985
Viorela-Bianca Moroşanu
Absolvent al
Cristian-Nicolae Motorga
Absolvent al Liceului Teoretic Penticostal Logos Timişoara, 2010
Adrian Murea
Absolvent al Grupului Școlar Industrial Anina, 2006
Călin-Andrei Năsărîmbă
Absolvent al Colegiului Naţional “Traian” Drobeta Tr. Severin, 2015
Călin-Sorin Neiconi
Absolvent al Colegiului Naţional “I. C. Brătianu” Haţeg, 2016
Elena Nicolaescu (Plic)
Absolventă a Liceului Teoretic “Traian Lalescu” Orşova, 2001
Flaviu-Alin Nicolaevici
Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean Timişoara, 2008
Alexandru-Darius Oprescu
Absolvent al Liceului Teoretic Millenium Timişoara, 2009
Călin-Dan Paleu
Absolvent al Liceului Pedagogic “Carmen Sylva” Timişoara, 2003
Aurel Constantin Paralescu
Absolvent al Grupului Şcolar Agricol Nr. 1 Lugoj, 1997
Dan-Ciprian Pătraşcu (Pătraşcu-Baba)
Absolvent al Liceului Teoretic “Nikolaus Lenau” Timişoara, 2003
Paul-Lucian Petculescu
Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean Timişoara, 2008
Crina Plic
Absolvent al Colegiului Naţional “Avram Iancu” Brad, 2007
Adela-Cristina Popa
Absolventă a Liceului Particular Henri Coandă Timişoara, 2011
Nikolay Petrov Popov
Absolvent al
Graţian-Dan Radu
Absolvent al
Iosif-Sebastian Roth
Absolvent al Liceului cu Program Sportiv “Banatul” Timişoara, 2015
Lucian Rusu
Absolvent al Grupului Școlar Agricol Tecuci, 2000
Hani Sayegh
Absolvent al Şcolii Al Wahda Al Arabia Budapesta, 2016
Alexandra-Andreea Sburlea
Absolventă a Liceului Teoretic “Ioan Jebelean” Sânnicolau Mare, 2016
Flavius-Florin Secobeanu
Absolvent al Liceului Tehnologic “Clisura Dunării”, Moldova Nouă, 2017
Gheorghe-Alin Stan
Absolvent al Colegiului Economic “Francesco Saverio Nitti” Timişoara, 2014
Ioan-Rareş-Andrei Terecoasă
Absolvent al Colegiului Economic “Francesco Saverio Nitti” Timişoara, 2017
Emil-Denis Titeanu
Absolvent al Grupului Școlar Bicaz, 2004
Răzvan Toader
Absolvent al Liceului Teoretic “Vlad Țepeş” Timişoara, 2012
Teodora-Andreea Topor (Mânzat)
Absolventă a Colegiului Național “Iancu de Hunedoara” Hunedoara, 2009
Marius-Lucian Truşcă
Absolvent al Colegiului Naţional “Ana Aslan” Timişoara, 2000
Răzvan-Cosmin Turburan
Absolvent al Grupului Şcolar “Dimitrie Leonida” Petroşani, 2008
Darko Cristian Turian
Absolvent al Colegiului Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara, 2016
Dan-Cristian Ţăpîrlan
Absolvent al Colegiului Naţional “Iancu de Hunedoara” Hunedoara, 2015
Edward-Robert Ţudic-Iovan
Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean Timişoara, 2008
Raul Vesa
Absolvent al Școlii Profesionale Regionale “Gustave Ferrie” Paris, 2014
Paul-Silviu Wagner
Absolvent al Liceului Teoretic “Grigore Moisil” Timişoara, 2016
Teddi-Mihai Zăvadă
Absolvent al Grupului Școlar “Dimitrie Filişanu” Filiaşi, 2011