ULTIMELE ŞTIRI

Rata 3 din taxa de școlarizare:
19.02-19.03.2018

Valeo Innovation Challenge 2018 [detalii]

Planificarea sesiunii de restanţe de iarnă (master) 19.02 - 25.02.2018 [descarcă]

Orar specializare Informatică valabil din 26.02.2018 [descarcă]

Orar programe Master valabil din 19.02.2018 [descarcă]

Web design:
Ovidiu Crista

Administrare web:
Webmaster

Despre site


Trafic:

Vizitator:

Miercuri 12 iunie 2013, de la ora 13, promoţia 2013 a organizat cursul festiv la Casa „Adam Müller Guttenbrunn”. La această manifestare au participat, pe lângă studenţi, familiile acestora, corpul profesoral al facultăţii şi, Conf. univ. dr. Corina Muşuroi, rectorul Universităţii „Tibiscus” şi Conf. univ. dr. Dan Lacrămă, preşedintele Senatului Universităţii „Tibiscus”.

Evenimentul a debutat cu urările de succes adresate absolvenţilor de către Conf. univ. dr. Tiberiu Marius Karnyanszky, decanul facultăţii. În continuare, reprezentantul absolvenţilor, studentul Lucian Mutaşcu, a adresat urări de succes în activitatea viitoare, urări reluate apoi de reprezentantul studenţilor anului II .

Decanul de an, Lect. univ. Virgiliu Streian, a strigat catalogul şi a înmânat fiecărui absolvent un sonet şi o floare.

Evenimentul s-a încheiat cu intonarea imnului Gaudeamus şi cu o sesiune de poze a absolvenţilor împreună cu cadrele didactice şi membrii familiilor.


Rezultatele examenului de licenţă sesiunea IULIE 2013 - citeşte.


Absolvenţii promoţiei 2013 au fost:

Absolvent al Grupului Şcolar „Sfântu Nicolae”, Deta, 2010

Alin-Nicolae Albu

Absolvent al Grupului Şcolar Agricol „Iulian Drăcea”, Timişoara, 2003

Nathan Andoni

Absolvent al Grupului Scolar De Arte şi Meserii „Spiru Haret”, Timişoara, 2010

Trimiteţi un mesaj

Dumitru Anechite

Absolvent al Liceului Teoretic "Traian" Deva, 1997

Florin Viorel Banu

Absolventă a Liceului Teoretic "Bela Bartok" Timişoara, 2000

Piroska Biro

Absolvent al Grupului şcolar industrial Oţelu Roşu, 2001

Ovidiu Petre Bistrian

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2010

Adrian-Ionuţ Bogăţan

Absolvent al Liceului Teoretic "Traian Doda" Caransebeş, 2004

Mihai-Octavian Breană

Absolvent al Grupului şcolar industrial Construcţii de maşini nr. 2, 1994

Lucian Butaciu

Absolvent al Colegiului Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Târgu Jiu, 2000

Lucian-Florin Butulescu

Absolvent al Liceului Teologic Baptist Timişoara, 1999

Lucian-Mihai Chindriş

Absolvent al Grupului Şcolar "Gheorghe Magheru" Târgu Jiu, 1996

Mircea-Virgil Cimerovici

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2003

Trimiteţi un mesaj

Daniel Corbu

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii Timişoara, 2005

Aurel-Emanuel Crăciun

Absolvent al Liceului Teoretic „Traian Doda”, Caransebeş, 2009

Trimiteţi un mesaj

Cosmin Deregatoriu

Absolvent al Liceului Waldorf, Timişoara, 2010

Trimiteţi un mesaj

Alexandru Dinu

Absolvent al Colegiului Naţional "C. D. Loga" Timişoara, 2007

Andrei Doandeş

Absolventă a Colegiului Economic „F. S. Nitti”, Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Maria Dobroţchi

Absolvent al Grupului Şcolar Tudor Tănăsescu, Timişoara, 2000

Radu-Ioan Gociu

Absolvent al Colegiului Naţional "C. D. Loga" Timişoara, 1997

Cristian-Horia Golea

Absolvent al Liceului industrial nr. 3, 1987

Adrian-Mircea Golub

Absolvent al Colegiul Tehnic I.D. Lăzărescu, Cugir, 2003

Trimiteţi un mesaj

Cristian-Radu Guliman

Absolvent al Liceului industrial Electrotimiş Timişoara, 1989

Dumitru Guzgă

Răzvan-Horia Hrenoschi

Absolvent al Grupului Şcolar De Poştă şi Telecomunicaţii, Timişoara, 2010

Trimiteţi un mesaj

Remus-Răzvan Irimiaş

Absolvent al Colegiului Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva, 2002

Eduard-Zoltan Kirkosa

Ovidiu-Francisc Kiss

Adrian Lucaci

Silviu Manea

Sebastian Mihăilă

Radu-Cristian Moldovean

Absolvent al Grupului Şcolar de Industrie Alimentară, Timişoara

Trimiteţi un mesaj

Paul-Felician Muntean

Absolvent al Grupului Şcolar de Transporturi Auto, Caransebeş, 2002

Trimiteţi un mesaj

Lucian Mutaşcu

Absolvent al Grupui Şcolar Industrial „Gh Asachi”, Bucureşti, 2006

Trimiteţi un mesaj

Mircea Nahaiciuc

Liceul Pedagogic "C. D. Loga" Timişoara, 2001

Gabriel-Ioan Niagu

Adrian-Claudiu Nitulescu

Mircea-Constantin Opric

Mircea-Dan Orlescu

Bogdan-Adrian Petculescu

Valeriu Pirău-Guţuleac

Absolvent al Liceului Tehnic „Henri Coandă”, Timişoara, 2010

Cristian Pop

Alin-Mircea Popescu

Gabriel-Ciprian Popescu

Adrian-Ioan Popi

Mircea Popovici

Absolvent al Colegiului ECONOMIC „Dimitrie Cantemir”, Suceava, 2010

Trimiteţi un mesaj

Tiberiu-Alexandru Rădulescu

Cristian Sevici

Absolvent al Liceului Hercules, Băile Herculane, 2010

Ioan Simionov

Absolvent al Liceului teoretic "Traian Lalescu" Reşiţa, 2002

Darius Solomon

Absolvent al Liceului Teoretic „Traian Vuia” Făget

Trimiteţi un mesaj

Zoltan Szombat

Darius-Petre Vraja

Mario Zurka