ULTIMELE ŞTIRI

Rata IV din taxa de şcolarizare se poate achita în perioada 17.04-17.05.2018

Planificarea sesiunii de vară (licență) 07.05-22.06.2018 [descarcă]

Planificarea sesiunii de vară (master) 02.06-16.06.2018 [descarcă]

Orar specializare Informatică valabil din 26.02.2018 [descarcă]

Orar programe Master valabil din 19.02.2018 [descarcă]

XA 2018 [detalii]

Web design:
Ovidiu Crista

Administrare web:
Webmaster

Despre site


Trafic:

Vizitator:

Vineri, 29 iunie 2012, orele 19.00, la Restaurantul Nora din Timişoara, a avut loc banchetul de finalizare a studiilor de licenţă şi de masterat.

Vineri 18 mai 2012, de la ora 15, promoţia 2012 a organizat cursul festiv la Casa „Adam Müller Guttenbrunn”. La această manifestare au participat, pe lângă studenţi, familiile acestora, corpul profesoral al facultăţii şi, Conf. univ. dr. Corina Muşuroi, ordonator de credite al Universităţii „Tibiscus” şi Conf. univ. dr. Dan Lacrămă, decanul facultăţii.


Rezultatele examenului de licenţă sesiunea IULIE 2012 - citeşte.

Rezultatele examenului de licenţă sesiunea FEBRUARIE 2013 - citeşte.


Absolvenţii promoţiei 2012 au fost:

Absolvent al Liceului Teoretic "Traian" Deva, 2004

Andrei-Claudiu Bacoş

Absolvent al Colegiului Naţional de Artă „Ion Vidu”, Timişoara, 2003

Trimiteţi un mesaj

Mircea-Dan Balint

Dan Bedreag

Absolvent al Colegiului Naţional "C. D. Loga" Timişoara, 2003

Alexandru-Bogdan Bleau

Deian Bolota

Absolventă a Liceului Teoretic „Traian Lalescu”, Orşova, 2001

Trimiteţi un mesaj

Mirela-Daniela Burnea

Absolvent al Liceului Teoretic „Traian Vuia”, Reşiţa, 2003

Ovidiu-Ionuţ Clavac

Cosmin-Florin Constantinescu

Saşa Covacevici

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii, Timişoara, 2008

Ioan-Daniel Cranta

Absolvent al Liceului Teoretic „IRIS”, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Adrian-Doru Creţu

Absolvent al Liceului Teoretic Millenium, Timişoara, 2009

Ion Dohotariu

Absolvent al Colegiului Economic „F. S. Nitti”, Timişoara, 2009

Petrişor-Mihai Draghinescu

Absolvent al Grupului Şcolar Romulus Paraschivoiu, Lovrin, 2009

Ioan Drăgoi

Absolventă a Colegiului Naţional "C. D. Loga" Timişoara, 2002

Andreea-Maria Ersek

Laurenţiu-Mihai Franţ

Absolvent al Grupului Şcolar de Industrie Alimentară Timişoara, 2007

Alexandru-Florian Gama

Absolventă a Liceului Teoretic „J. L. Calderon”, Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Adnana-Iulia Ghiocel

Absolvent al Liceului Teoretic Cujmir, Mehedinţi, 2009

Trimiteţi un mesaj

Gabriel-Ionel Gîrleanu

Janos Haber

Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean, Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Cristian Henzel

Absolvent al Liceului de Matematică-Fizică „C. D. Loga”, Timişoara, 1988

Trimiteţi un mesaj

Marius-Traian Inaşel

Absolvent al Liceului cu Program Sportiv „Banatul”, Timişoara, 1998

Ciprian-Nicolae Ionel

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Vasile Isac

Mihai-Adrian Ivaşcu

Absolvent al Colegiului Naţional „Gh. Ţiţeica”, Drobeta Turnu-Severin, 2008

Andrei Jianu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Construcţii de Maşini nr. 2, Timişoara, 1992

Trimiteţi un mesaj

Cristian Kőteles

Absolvent al Colegiului Tehnic „Ion Mincu”, Timişoara, 2001

Trimiteţi un mesaj

Sergiu-Ionuţ Luca

Vladimir Alexandru Lung

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Duşan Macec

Absolvent al Grupului Şcolar „Tudor Tănăsescu”, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Robert Albert Madaras

Absolvent al Liceului Industrial nr. 1, Botoşani, 1990

Trimiteţi un mesaj

Cezar-Constantin Merticariu

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii, Timişoara, 2006

Cătălin Muia

Absolvent al Colegiului Naţional „Gh. Ţiţeica”, Drobeta Turnu-Severin, 2009

Cristian-Gabriel Neagu

Absolvent al Liceului Industrial nr. 9, Timişoara, 1990

Trimiteţi un mesaj

Florin-Adrian Păcală

Dan-Lucian Pecingină

Absolventă a Liceului de Matematică Fizică Loga, Timişoara, 1989

Florina-Cătălina Petrea

Absolvent al Liceului Teoretic „Traian”, Drobeta Turnu-Severin, 1993

Trimiteţi un mesaj

Iulian-Mihai Petrovici

Dan-Alexandru Pînzariu

Absolvent al Grupului Şcolar de Construcţii Montaj, Reşiţa, 2009

Trimiteţi un mesaj

Daniel-Cătălin Pop

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Constantin Rădulescu, Motru, 1999

Trimiteţi un mesaj

Viorel-Gabriel Popescu

Absolvent al Colegiului Naţional „Spiru Haret”, Tîrgu Jiu, 2006

Trimiteţi un mesaj

Florin Popescu-Velican

Absolvent al Liceului Teoretic „Traian Doda”, Caransebeş, 2000

Vasile-Marius Popovici

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Telecomunicaţii, Timişoara, 1997

Trimiteţi un mesaj

Ovidiu Popovics

Absolvent al Liceului Teoretic „Ion Vătămanu”, Străşeni, Chişinău, Republica Moldova, 2000

Trimiteţi un mesaj

Vasile Priguza

Absolvent al Grupului Şcolar „Iuliu Maniu”, Arad, 2006

Trimiteţi un mesaj

Andrei-Dacian Rangu

Absolvent al Colegiului Tehnic „Ion Mincu”, TIMIȘOARA, 2004

Trimiteţi un mesaj

Victor Sebastian Roos

Marian-Cătălin Săftoiu

Andrei-Victor Sircuţa

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Ştefan-Adrian Spătăcian

Ioana-Ancuţa Şchiop

Absolvent al Grupului Şcolar Energetic, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Beniamin Ticană

Absolvent al Liceului Teologic Baptist, Timişoara, 2006

Daniel Ticană

Absolvent al Colegiului Tehnic de Vest, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Cristian-Constantin Ujică

Iulius-David Ursuţ

Robert Varga

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş, Timişoara, 2009

Trimiteţi un mesaj

Victor-Paul Vinca

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Alexandru-Ovidiu Vizitiu

Caius-Adrian Vrabete