ULTIMELE ŞTIRI

Rata I din taxa de școlarizare aferentă anului universitar 2018/2019 se poate achita (fără penalizări) până în 17.10.2018

Orar actualizat (licență) sem. I 2018-2019 [descarcă]

Orar actualizat (master) sem. I 2018-2019 [descarcă]

Web design:
Ovidiu Crista

Administrare web:
Webmaster

Despre site


Trafic:

Vizitator:

Joi, 26 mai 2011, orele 19.00, la Casa Armatei din Timişoara, a avut loc banchetul de finalizare a studiilor de licenţă de către absolvenţii promoţiei 2011.

Luni 23 mai 2011, de la ora 12, promoţia 2011 a organizat cursul festiv la Casa „Adam Müller Guttenbrunn”. La această manifestare au participat, pe lângă studenţi, familiile acestora, corpul profesoral al facultăţii şi, Prof. univ. dr. Cornel Haranguş, rectorul Universităţii „Tibiscus” şi Conf. univ. dr. Dan Lacrămă, decanul facultăţii.


Rezultatele examenului de licenţă sesiunea IULIE 2011 - citeşte.


Absolvenţii promoţiei 2011 au fost:

Absolvent al Colegiului Tehnic "Avram Iancu" Ştei, 2003

Lucian-Octavian Anghel

Florina Arion

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Iozsef Balint

Vlad-George Bălăceanu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Transporturi Căi Ferate din Timişoara

Dan Bedreag

Absolvent al Grupului Şcolar Auto din Drobeta Turnu-Severin

Marian-Ionuţ Bîrcu

Absolventă a Grup Şcolar Industrial Emanuil Ungureanu, Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Alexandra-Elena Boţilă

Absolvent al Liceului Teoretic Mehadia, Caraş-Severin, 2001

Trimiteţi un mesaj

Mircea Bujancă

Absolvent al Grupului Şcolar Decebal, Drobeta Turnu Severin, 2004

Trimiteţi un mesaj

Andrei Canciu

Absolvent al Absolvent al Liceului de Arte Plastice, Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Sergiu Catană

Paul-Ionuţ Cădariu

Laura-Diana Chiriloiu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş Timişoara, 1994

Iulian-Adrian Cioabă

Ovidiu-Petru Ciobanu

Absolvent al Colegiului Tehnic Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Sorin Cîrjan

Absolvent al Liceului Teoretic Sânnicolau Mare, 2006

Alex Cociu

Cristian-Horia Constantin

Absolvent al Liceului Industrial „Atanasie Marienescu”, Lipova, 2001

Trimiteţi un mesaj

Radu-Marius Cosor

Absolvent al Liceului Borislav Petrov Braţa

Trimiteţi un mesaj

Marcel Dragodan

Absolvent al Liceului Waldorf, Timişoara, 2008

Dan-Ioan Drăguţa

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş, Timişoara, 1993

Trimiteţi un mesaj

Daniel-Emanuel Enache

Absolvent al Grupului Şcolar „Emanuil Ungureanu”, Timişoara, 2003

Trimiteţi un mesaj

Alexandru-Lucian Filip

Absolvent al Univ. de Vest din Timişoara, Facultatea de Ştiinte Politice şi ale Comunicării

Trimiteţi un mesaj

Alexandru Cristian Ganea

Absolvent al Colegiului Naţional "Silvania" Zalău, 2006

Sergiu-Bogdan Gorgan

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Industrie Uşoară, Timişoara, 2000

Trimiteţi un mesaj

Andrei-Daniel Greluş

Absolvent al Liceului Borislav Petrov-Braţa

Trimiteţi un mesaj

Todor Ivasku

Absolventă a Liceului Teoretic Millenium Timişoara 2006

Georgiana Claudia Ivaşcu

Absolvent al Colegiului Tehnic „Henri Coandă”, Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Lucian-Cristian Ivaşcu

Absolvent al Grupului Şcolar de Industrie Alimentară Timişoara 2006

Alexandru Marius Jurebie

Absolvent al Colegiului Tehnic „Ion Mincu” din Timişoara

Paul-Robert Lörinczi

Absolventă a Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş, Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Cristina Laiu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Transporturi Auto, Timişoara, 2007

Dorel-Viorel Laza

Absolvent al Grupului Şcolar Economic Administrativ

Marius Cristian Lighezan

Absolvent al Colegiu Teoretic Millenium, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Dan-Costel Logofătu

Alexandru Matei

Mircea-Iulius Mazilu

Radu-Iulian Mitran

Mihai-Dorel-Ilie Moga

Absolvent al Colegiului Tehnic „Henri Coandă”, Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Raul Muntean

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş, Timişoara, 2007

Cosmin-Alin Oşlobanu

Adrian-Marius Pascu

Absolvent al Liceului Waldorf, Timişoara, 2007

Robert-Claudiu Peagu

Absolvent al Liceului „Alexandru Mocioni”, Timişoara, 2006

Dragoş-Traian Petrescu

Absolvent al Colegiului Tehnic „Ion Mincu”, Timişoara, 2008

Daniel-Erwin Pfaffenrath

Bogdan-Ioan Piescu

Absolvent al Colegiului Tehnic Energetic „Dragomir Hurmuzescu” din Deva

Trimiteţi un mesaj

Vlad-Alexandru Pîrlea

Liana Popescu

Alexandru-Ionuţ Popescu

Absolvent al Colegiului Tehnic „Henri Coandă”, Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Zoran Radovanovici

Absolventă a Grupului Şcolar Săvârşin, Săvârşin, Arad, 2008

Oana-Alexandra Rogozea

Absolvent al Colegiului Tehnic „Henri Coandă”, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Sebastian-Claudiu Roman

Lucian Roşca

Absolvent al Grup Şcolar Agricol, Biled, Timiş, 2008

Natanael Savu

Gabriel-Daniel Săftoiu

Absolvent al Liceului Teologic Romano-Catolic „Sf. Iosif”, Bacău, 2004

Trimiteţi un mesaj

Flavian Spătaru

Absolventă a Grupului Şcolar Industrial Transporturi Căi Ferate din Timişoara

Trimiteţi un mesaj

Geanina-Agneta Stanca

Absolvent al Liceului Industrial „Electromotor”, Timişoara, 1985

Zoltan Szabo

Maria Szilagyi

Maria Szilagyi (Urszenyi)

Romulus-Bogdan Timar

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Industrie Uşoară din Timişoara

Trimiteţi un mesaj

Lucian-Daniel Tiriteu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial „Electromotor”, Timişoara, 1996

Trimiteţi un mesaj

Nicolae Tornyai

Absolvent al Grupului Şcolar „Tudor Tănăsescu”, Timişoara, 2000

Trimiteţi un mesaj

Ioan Cosmin Tuţu

Absolvent al Liceului Teoretic Sânnicolau Mare, 2007

Alexandru Ungureanu

Ovidiu Vasiloiu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş, Timişoara, 2008

Gheorghiţă Vătavu

Absolvent al Colegiului Tehnic „Henri Coandă”, Timişoara, 2008

Trimiteţi un mesaj

Flaviu-Laurenţiu Vlaicu

Mihai-Alin Wolff