ULTIMELE ŞTIRI

Rata 3 din taxa de școlarizare:
19.02-19.03.2018

Valeo Innovation Challenge 2018 [detalii]

Planificarea sesiunii de restanţe de iarnă (master) 19.02 - 25.02.2018 [descarcă]

Orar specializare Informatică valabil din 26.02.2018 [descarcă]

Orar programe Master valabil din 19.02.2018 [descarcă]

Web design:
Ovidiu Crista

Administrare web:
Webmaster

Despre site


Trafic:

Vizitator:

Vineri, 4 iunie 2010, orele 19.00, a avut loc banchetul de finalizare a studiilor de licenţă pentru promoţia 2010.

Vineri 21 mai 2010, de la ora 12, promoţia 2013 a organizat cursul festiv la Casa „Adam Müller Guttenbrunn”. La această manifestare au participat, pe lângă studenţi, familiile acestora, corpul profesoral al facultăţii şi, Prof. univ. dr. Cornel Haranguş, rectorul Universităţii „Tibiscus” şi Conf. univ. dr. Lucian Luca, decanul facultăţii.


Absolvenţii promoţiei 2010 au fost:

Absolvent al Liceului Teoretic Millenium, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Ovidiu Alexandru

Absolvent al Grupului Şcolar Forestier, Caransebeş, 2007

Ovidiu Călin Andraş

Absolvent al Grupului Şcolar, Sânnicolau Mare, 2007

Adrian Andrişan

Absolventă a Colegiului Tehnic "Henri Coandă" Timişoara, 2001

Adelina-Ibolyka (Mingiuc) Aniţi

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Telecomunicaţii, Timişoara, 2000

Trimiteţi un mesaj

Pompiliu Vasile Aranyos

Absolvent al Colegiului Naţional "C. Diaconovici Loga", Timişoara, 2006

Armand Barna

Absolventă a Grupului Şcolar Decebal, Drobeta Turnu Severin, 2004

Trimiteţi un mesaj

Cristina- Mădălina Boengiu

Absolvent al Grup Şcolar Industrial de Industrie Uşoara,Timişoara, 2000

Silviu Eugen Bucatoş

Absolvent al Liceului Teoretic "Millenium", Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Adrian Sorin Budimir

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial, Oţelu Roşu, 2006

Trimiteţi un mesaj

Bogdan Andrei Cerna

Absolvent al Grupului Şcolar Energetic

Ioan Florin Ciobanu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş, Timişoara, 1999

Trimiteţi un mesaj

Nicolae Cobliş

Absolvent al Liceului Teoretic "Tata Oancea", Bocşa, 2007

Trimiteţi un mesaj

Casian Vasile Colcher

Absolvent al Colegiului Tehnic, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Dan Ştefan Florin Covaciu

Absolvent al Universităţii „Politehnica” Timişoara, Facultatea de Management în Producţie şi Transporturi, 2001

Trimiteţi un mesaj

Atena (căs. Butkovski) Cristinoiu

Absolventă a Liceului Teroretic, Sânnicolau Mare, 1999

Trimiteţi un mesaj

Magdalena (căs. Andrişan) Csuy

Absolvent al Colegiului Tehnic de Vest, Timişoara, 2007

Marius Florin Dulcă

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial "Emanuil Ungureanu", Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Daniel Dumitriu

Samy Cherif Farza

Absolvent al Colegiului Tehnic "Henri Coandă", Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Silviu Dorin Flurchi

Absolvent al Liceului Teoretic "Bartok Bela", Timişoara, 2007

Eugen Mihai Matei Galik

Absolventă a Liceului Industrial nr.4 Timişoara, specializarea Electrotehnică, 1986

Trimiteţi un mesaj

Violeta Gheorghiu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Metalurgic, Reşiţa, 2000

Bogdan Guruian

Absolvent al Grupului Şcolar "Sfânta Maria " Galaţi, 2004

Alexandru-Liviu Ion

Tiberiu Laurenţiu Laczko

Raoul Loga

Absolventă a Colegiului Naţional "Ana Aslan", Timişoara, 2006

Iuliana Macovei

Cătălin-Florin Manea

Absolvent al Liceului de Informatică Grigore Moisil, Timişoara, 1998

Trimiteţi un mesaj

Nicuşor Mârza

Absolvent al Liceului Teoretic "Avram Iancu", Ştei, 2005

Trimiteţi un mesaj

Ionuţ Mladin

Andrei-Mihai Musca

Absolventă a Liceului Grigore Moisil, Timişoara, 2002

Trimiteţi un mesaj

Adriana Opriş

Absolvent al Grupului Şcolar Electrotimiş, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Adrian Anton Pain

Absolvent al Colegiului Tehnic Henri Coandă, Timişoara, 2003

Trimiteţi un mesaj

Adrian Marius Petruş

Daniel Pîrvănescu

Sorin-Nicolae Pleşa

Absolvent al Colegiului Tehnic "Henri Coandă", Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Lucian Ioan Pop

Ovidiu Emanuel Popa

Absolvent al Liceului Teoretic „Traian Doda” din Caransebeş

Trimiteţi un mesaj

Gheorghe-Adrian Popovici

Absolvent al Grupului Şcolar "Tudor Tănăsescu", Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Milanko Iulian Predoi

Absolvent al Grupului Şcolar de Arte şi Meserii "Spiru Haret", Timişoara, 2007

Dan Silviu Purcaru

Absolventă a Liceului de Matematică-Fizică "C. Diaconovici Loga", Timişoara, 1986

Trimiteţi un mesaj

Daniela Rodica Rotariu

Absolvent al Universităţii Tehnice din Cluj-Napoca

Trimiteţi un mesaj

Bogdan-Claudiu Rus

Absolvent al Grup Şcolar Filiaşi, 2002

Trimiteţi un mesaj

Eugen Adrian Samfira

Absolvent al Grupului Şcolar Electrotimiş, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Aurel Ioan Sârbovan

Absolvent al Grupului Şcolar Energetic, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Radu Petru Sârbovan

Absolvent al Liceului Industrial nr.4 Timişoara, specializarea Electrotehnică, 1985

Trimiteţi un mesaj

Nicolae-Dumitru Semeniuc

Absolvent al Liceului Teoretic "I.L. Caragiale", Ploieşti, 1994

Trimiteţi un mesaj

Artur Slivciuc

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Alexandru Stănescu

Absolventă a Grupului Şcolar de Industrie Alimentară, Timişoara, 2004

Trimiteţi un mesaj

Ana Maria Stoi

Absolvent al Grupului Şcolar Electrotimiş, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Cosmin Lucian Târle

Daniel-Emanuil Todor

Absolvent al Liceului "Traian Lalescu", Reşiţa, 2000

Trimiteţi un mesaj

Oliver Nicolae Ţeicu

Absolvent al Grupului Şcolar de Industrie Alimentară, Timişoara, 2007

Paul Alexandru Vanţ

Absolvent al Liceului Teoretic „Gheorghe Şiţeica”, Drobeta Turnu Severin, Mehedinţi, 2004

Marius Daniel Velişcu

Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean, Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Claudiu Valentin Vieaşu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Transporturi Căi Ferate, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Ioan Adrian Vîrtop