ULTIMELE ŞTIRI

Rata 3 din taxa de școlarizare:
19.02-19.03.2018

Valeo Innovation Challenge 2018 [detalii]

Planificarea sesiunii de restanţe de iarnă (master) 19.02 - 25.02.2018 [descarcă]

Orar specializare Informatică valabil din 26.02.2018 [descarcă]

Orar programe Master valabil din 19.02.2018 [descarcă]

Web design:
Ovidiu Crista

Administrare web:
Webmaster

Despre site


Trafic:

Vizitator:

Luni 18 mai 2009, de la ora 12, promoţia 2009 a organizat cursul festiv la Casa „Adam Müller Guttenbrunn”. La această manifestare au participat, pe lângă studenţi, familiile acestora, corpul profesoral al facultăţii şi Conf. univ. dr. Dan Lacrămă, cancelarul Universităţii „Tibiscus”.

Evenimentul a debutat cu urările de succes adresate absolvenţilor de către Conf. univ. dr. Lucian Luca, decanul facultăţii, apoi a urmat susţinerea ultimului curs cu tema „Scurtă incursiune în istoria tehnicii de calcul” de către conf. univ. dr. Dan Lacrămă. În continuare, reprezentantul absolvenţilor, studentul Cristian Diaconu, a adresat urări de succes în activitatea viitoare, urări reluate apoi de reprezentantul studenţilor anului II Iulian Colcher.

Decanul de an, As. Univ. Florentina Pintea, a strigat catalogul şi a înmânat fiecărui absolvent un sonet şi o floare.

Evenimentul s-a încheiat cu intonarea imnului Gaudeamus şi cu o sesiune de poze a absolvenţilor împreună cu cadrele didactice şi membrii familiilor.

Absolvenţii promoţiei 2009 au fost:

Absolvent al Liceului de Arte Plastice Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Alexandru Odillo Acalovschi

Absolvent al Liceului de Artă "Sabin Drăgoi" Arad, 2006

Trimiteţi un mesaj

Paul Sabrin Alasu

Absolvent al Grupului Şcolar "M. Eminescu" Jimbolia, 2003

Trimiteţi un mesaj

Endre Balogh

Absolvent al Liceului Teoretic Baptist Timişoara, 2004

Trimiteţi un mesaj

Natanael Corneliu Bejinar

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial "Electromotor" Timişoara, 1996

Trimiteţi un mesaj

Dan Eugen Boldureanu

Absolvent al Colegiului Naţional "I. C. Brătianu" Haţeg, 2006

Trimiteţi un mesaj

Claudiu Constantin Bostan

Absolventă a Grupulului Şcolar Minier Vulcan, 1992

Trimiteţi un mesaj

Rita Gabriela Brîndău

Absolvent al Grupului Şcolar "Grigore Moisil" Deva, 2006

Trimiteţi un mesaj

Ovidiu Brînduşesc

Absolvent al Colegiului Naţional "C. D. Loga" Timişoara, 2006

Alexandru Gabriel Carpuş

Absolvent al Liceului cu Program Sportiv "Banatul" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Adrian Cazacu

Absolventă a Grupului Şcolar Industrial "Emanuil Ungureanu" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Anna Claudia Cepoiu

Absolvent al Liceului Teoretic "Jean Bart" Sulina, 2006

Trimiteţi un mesaj

Claudiu Chirilov

Absolvent al Liceului de Informatică Petroşani, 2006

Paul Cristian Cismaş

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Construcţii Montaj, Timişoara 2006

Trimiteţi un mesaj

Cristian Alin Ciuculescu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial "Emanuil Ungureanu" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Adrian Cosur

Absolvent al Colegiului Bănăţean, Timişoara, 1998

Trimiteţi un mesaj

Daniel Marian Crastiu

Absolvent al Grupului Scolar "Domnul Tudor" Drobeta Turnu Severin

Trimiteţi un mesaj

Ionut - Valentin Cucu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Bocşa, 2006

Trimiteţi un mesaj

Silviu Damian

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Telecomunicaţii 1994

Trimiteţi un mesaj

Cristian Elvis Diaconu

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial Electrotimiş Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Florin Ovidiu Furdui

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Industrie Uşoară Timişoara, 1997

Trimiteţi un mesaj

Ioan Cătălin Ghenea

Absolvent al Grupului Şcolar de Arte şi Meserii "Spiru Haret" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Cătălin Ciprian Gheorghiosu

Absolvent al Liceului cu Program Sportiv "Banatul" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Alin Paul Gramă

Absolventă a Colegiului Naţional "C.D. Loga" Timişoara

Trimiteţi un mesaj

Elisabeta Grecescu

Absolvent al Liceului Teoretic Millenium Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Andrei Grigoraş

Absolvent al Colegiului Naţional "C.D.Loga" Timişoara, 2004

Trimiteţi un mesaj

Ioan Mihai Grozescu

Absolvent al Colegiului Naţional "C.D.Loga" Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Ciprian Alexandru Grumeza

Absolventă a Facultăţii de ştiinţe Economice din Universitatea de Vest Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Maria Otilia Haţegan

Absolvent al Facultatea de Informatică Vasile Goldiş, Arad, 2008

Trimiteţi un mesaj

Gabriel (căs. Danci) Iacob

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial "Mihai Viteazu" Ineu, 2001

Ionuţ Flavius Jenescu

Absolvent al Universităţii „Politehnica” Timişoara, Facultatea de Automatică şi Calculatoare, 2007

Andrei-Ştefan-Cristian Könyo

Absolvent al Liceului Waldorf Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Nandor Kiss

Absolvent al

Albert Dani Lorincz

Absolventă a Colegiului Naţional "C. Diaconovici Loga", Timişoara, 2000

Trimiteţi un mesaj

Adina Raluca Maftei

Absolvent al Colegiului Naţional "Ana Aslan" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Ionuţ Claudiu Matei

Absolvent al Colegiului Naţional Bănăţean Timişoara, 1996

Trimiteţi un mesaj

Dorin Marius Mic

Absolvent al Grupului Şcolar Energetic, Timişoara, 2007

Trimiteţi un mesaj

Dacian Andrei Miron

Absolvent al Colegiului Tehnic de Transport Feroviar "Anghel Saligny" Orăştie, 2005

Trimiteţi un mesaj

Mircea Gabriel Mogoş

Absolvent al Liceului Teoretic C. Brediceanu, Lugoj, 1999

Trimiteţi un mesaj

Ciprian-Flavius Moise

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Dan Oltenacu

Absolvent al Grupului Şcolar "Romulus Paraschivoiu" Lovrin, 2006

Trimiteţi un mesaj

Daniel Oneţ

Absolvent al Liceului Teoretic Gătaia, 2006

Trimiteţi un mesaj

Sergiu Nicolae Onuţ

Absolvent al Grupului Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Adrian Paul

Absolvent al Colegiului Tehnic "Ion Mincu" Timişoara, 2006

Trimiteţi un mesaj

Alexandru Pârvan

Absolvent al Institutului Militar de Infanterie şi Chimie "Nicolae Bălcescu" Sibiu, 1995

Trimiteţi un mesaj

Crisalin Odoru Petrovschi

Absolvent al Liceului Teoretic "Traian Doda", Caransebeş, 2005

Trimiteţi un mesaj

Ilie Pîrvulescu

Absolvent al Colegiului Bănăţean Timişoara, 1992

Trimiteţi un mesaj

Ion Calin Pociump

Absolvent al Colegiului Tehnic „Ion Mincu” din Timişoara

Trimiteţi un mesaj

Mircea Viorel Popa

Absolvent al Grupului Şcolar de Poştă şi Telecomunicaţii Timişoara, 2006

Adrian Marius Rotărescu

Absolvent al Grupului Şcolar "Domnul Tudor", Drobeta Turnu Severin, 2004

Trimiteţi un mesaj

Georgeta Cornelia Simion

Absolvent al Grup Şcolar Economic, Administrativ şi de Servicii Buzău, 1993

Trimiteţi un mesaj

Catalin Ilie Stanciu

Absolvent al Colegiului National "Coriolan Brediceanu" Lugoj, 2001

Remus Constantin Stancu

Absolvent al Colegiului Naţional "I. C. Brătianu" Haţeg, 2006

Trimiteţi un mesaj

Andrei Ioan Stemer

Absolvent al Liceului Teoretic "Traian Lalescu" Orşova, 2005

Florin Viorel Şandru

Absolvent al Liceului Teoretic "Jean Louis Calderon" Timişoara, 2005

Trimiteţi un mesaj

Valer Răzvan Cătălin Tămaş

Absolvent al Grupului Şcolar Agricol Biled, 2006

Trimiteţi un mesaj

Arthur Tiron

Absolvent al Liceului Teoretic nr. 2, Reşiţa, Caraş-Severin, 2000

Valentin Vieriu

Absolventă a Grupului Şcolar de Construcţii Montaj Nr. 1 Timişoara, 1992

Trimiteţi un mesaj

Mihaela Zăgrean